Dudullu Yankı Sk. No:45/1 Ümraniye / İstanbul

Hizmet GalerisiYaşam alanlarınızda somut olarak dış etkilere nihayetinde tutulan bölüm yapınızın çatısıdır. Gayet fazla miktarda ısıya ve düşük sıcaklıktaki havaya, zorlu iklim normallerine karşı sağlam olmalıdır ve yıllarca ısıya dayanıklı bir şekilde binanızı koruyabilmelidir.

Isıtma ve soğutma masraflarının yükseldiği yıllarda bor yalıtımı ile çatı izolasyonu uygulaması, Görevini yapamayan ve yalıtım problemleri barındıran çatıyı tekrar yapmaya zorunluluk hissetmeden, Kapalı hücre yapısı sayesinde ısı izolasyonu özelliği ile eşsiz çatı yalıtımı ve rahatlık sunmaktadır. İzolasyon malzemesinin olabildiğince kısıtlı bir kalınlıkla oldukça olabildiğince kısıtlı ısı iletkenliği ve performansı ısı rahatlık sunmaktadır, Hem süre hem de nakit olarak maddi zorluğu olan çatı alanlarının ısı yalıtımı uygulamalarına olanak sağlamaktadır

Bor, zaman kaybettiren biçme ve montaj etme işlemlerine zorunluluk kalmadan ahşap, Çatı kirişlerinin aralıklarına veya beton zemin üzerine iyi bir zorlama altında özel sprey tabancası ile püskürtülür Böylece, bilinen izolasyon malzemeleri uygulandığı zaman var olan enerjiyi gereksiz yere tüketen Ek yerleri olmadan başarılı bir ısı yalıtımı ve hava geçirmez bir   köpük bor izolasyon tabakası elde edilir.

Hava yer değiştirmesini engeller, Su izolasyonu ve ses izolasyonuna tanır bor izolasyon, Haşerat içermez ve anti bakteriyeldir, Su ile etkileşim halinde bozulmaz, Isı köprülerini ortadan kaldıran devamlı izolasyon tanır.

Kullanmanız gereken bir çok üzeri açık, kapalı çatılar ve yenilenen çatılarda kullanılabilir. Konutlar, İşyerleri, endüstriyel yapılar için çevreci ve rahat yaşamak çözümler verir.